Платформа для рітейл Hover (3D інтерактивний формат)

ІТ-розробка унікального онлайн фестивалю
Задача: 
Компанія мала на меті поділитися місією свого бренду щодо сприяння активізації руху молоді у період COVID-2019. Вони об’єднують команду і створюють невеликий підрозділ для підтримки головної місії. Основним маркетинговим інструментом такої інноваційної зміни став новий ребрендинг та розвиток платформи HOVER. Цей центр гейміфікації для молоді змінив правила гри та надав відчуття справжнього досвіду оффлайн фестивалю в рамках онлайн платформи.
Решение: 
Нашою командою було проведено глибинне маркетингове дослідження перед етапом дизайна. Окремо реалізовано UI/UX дизайн, а також промальована кожна 3D модель для гри. І потім підготовлені 3D моделі для оптимізації у грі, пророблені рендери та багато інших робіт. Адже кожна 3D модель має мати оптимальну полігональність як для браузер гри, так і для промо матеріалів. У грі є багато локацій. Наприклад, острів - як серце історії фестивалю, що раніше розміщався на півострові, оточеному річкою, наповнений юрбою людей, наметами тощо. Окремо локації з кількома різними музичними сценами (з реальними трансляціями популярних артистів, що йшли паралельно як на реальному фестивалі), спілкування з артистами та учасники. Додатково навіть е-магазин для купівлі сувенірів та окремий дитячий куточок, де вони можуть спілкуватися між собою (з попередньою модерацією адміністратора у форматі гри, щоб підтвердити, що там будуть лише діти).
Статус проекта: 
Готов
Языки проекта: 
UA
Тематика: 
Медиа, Розничная торговля, Развлечения
Технологии: 

У данної гри є цікава історія. У доCovid-ні часи організатор заходу проводив більшу частину заходу на островах у головних містах України.

Таким чином, острів став візуальним символом, який дарував людям позитивні емоції.

Функціональність платформи надає багато можливостей для найкращого досвіду реального відвідувача: трансляція музичних виконавців, кілька паралельних музичних сцен, афіша артистів під час фестивалю в реальному часі для кожної зі сцен, купівля фастфуду під час заходу.

А дані настройки надавали можливість легко управляти всіми аспектами задля розвитку платформи: різні ролі адміністраторів (для обробки контенту та маркетингових матеріалів), чат для спілкування між відвідувачами та організатором, прес-центр та інше.

Онлайн платформа для проведення фестивалів (допомагає менеджмент гібридного формату для організації заходів).
Афіша та різні сцени створюють новий досвід для усіх відвідувачів.
Платформа потокового відео, на котрій відвідувачі можуть дивитися живі виступи своїх улюблених музикантів у форматі реального часу.
Подивитись з польоту гелікоптера на все одразу (можна збільшити та зменшити масштаб). Це забезпечує глибоку інтерактивність для кожного.
Відео в режимі реального часу з функціоналом чата (з іншими учасниками та навіть артистами та музикантами).
Розділ з маркетплейсом та продажем у форматі електронної комерції надає відвідувачам можливість зануритися глибше у фестиваль. Користувачі можуть купувати їжу, напої та інші речі.
Кожен з елементів (будівля, дерева, люди) створювався нашим 3D ілюстратором-художником з нуля, виходячи з основної місії – донести користувачам атмосферні відчуття та безпечні культурні події.
Вспливаюче вікно для гайдингу відвідувачів щодо взаємодії з цим ігровим форматом всесвіту для найкращого досвіду клієнтів.
Відвідувачі нарешті можуть знайти свою нішу спільноти, де вони можуть спілкуватися з іншими, їсти смачну їжу та розважатися на одній платформі. І вони можуть здійснити цю подорож, не виходячи з дому та не витрачаючи на дорогу.